אינסטלטור יצאת צדיק

תיקון צנרת בשיטת "אל הרס"

איתור נזילות במצלמה תרמית

מס׳ 1 בדירוג המקצוענים ומידרג!

מאות דירוגים של אלפי לקוחות מרוצים, בפרמטרים של אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן, דירוג איכות שביעות רצון 10.

אינסטלטור יצאת צדיק 24 שעות

זקוקים לאינסטלטור חירום אמין כאן ועכשיו? התקשרו אלינו עכשיו, ותקבלו שירות מהיר ואיכותי, גם באמצע הלילה, מומחים בטיפול במקרי חירום, כגון: הצפות סתימות וכד'.

תיקון צנרת בשיטת אל הרס

מכשור חדיש ומתקדם ביותר, לגילוי ואיתור נזילות נסתרות, ללא הרס ושבר, על ידי צילום במצלמה תרמית, וצילום קו ביוב על ידי סיב אופטי, מאתר נזילות מוסמך ומורשה.

15 שנות ניסיון שטח

צוות מיומן בעל ניסיון רב, בתיקון והתקנות מערכות כל סוגי האינסטלציה, עבודה עם אחריות, טיפול בכל סוגי התקלות, במהירות יעילות, כדי שאתם תהיו בראש שקט, ובחיסכון של זמן וכסף יקר.

פתיחת סתימה בכיור

פתיחת סתימה בכיור, הבעיה הכי ידועה בכל בית בישראל. תחשבו כמה נחמד היה אילו אף פעם לא היו סתימות בכיור. המים לא היו עולים, הכיור היה תמיד נשאר יבש וללא כלים. אין בית שלא היה רוצה את החלום הזה, אך כל מי ששוטף כלים מכיר את האויב מספר אחת של שטיפת הכלים.
אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם קוראים את השורות האלה בזמן שהמים כבר עלו ואתם מחפשים פתרון. נעים להכיר, אינסטלטור יצאת צדיק ייתן לכם כמה טיפים שאולי יעזרו לכם גם בלי להכניס את היד אל הכיס.

קודם כל היו רגועים!

אין ספק שסתימה בכיור היא קודם כל מפגע לא נעים. אך גם תבינו, הבעיה נפוצה ויש לכך סיבה. כיור המטבח שלנו הוא אחד הכיורים העמוסים ביותר ותמיד יש בו התרחשות. שטיפת ירקות, הפשרה מהירה של מוצרים קפואים, שטיפת ידיים לפני הארוחה, שטיפת ידיים אחרי הארוחה ולבסוף שטיפת הכלים. כל שאריות האוכל גם הקטנות שבהן מתנקזות לצינור ומשך הזמן הצטברות השומנים מפריעה לזרימת המים לנוע בחופשיות בצינור. אז נכון, זה מסתכל, אך זה קורה לכולם. הישארו רגועים והמשיכו לקרוא. אולי תצליחו לפעול בכוחות עצמכם.

יש כמה דברים שכל אחד יכול לעשות אותם, גם אדם שאינו רואה את עצמו טכני במיוחד יצליח לעשות. פתיחת סתימה בכיור לעיתים יכולה להיות קלה מאוד ובמינימום הוצאות. לכן הפעולות שניתן לעשות מהקל אל הקשה:

  • פתח יציאת המים – נקו את חורי הניקוז שלא יהיה עליהם משהו שמפריע כגון לכלוך שקוף שפספסנו בראייה כללית ולא שמנו לב אליו.
  • פומפה – פומפה היא מוצר פשוט, עלותו לא יקרה. הניחו אותו על פתח הניקוז ונסו לחלץ בעזרת יצירת וואקום את אותו עצם בלתי מזוהה שיצר את הפקק.
  • סיפון – מתחת לכיור נמצא הסיפון, ניתן לשחרר אותו בהברגה פשוטה. נקו אותו ובדקו שאין לכלוך מפריע. רק תעשו טובה לעצמכם, לפני שאתם משחררים את הסיפון, בדקו שאין מים בכיור.
  • מים חמים ­– הרתיחו מים חמים ושפכו לכיור. לפעמים ניתן להמיס את הלכלוך בעזרת חום.
  • סודה לשתייה וחומץ – גם כאן מדובר במצרכים שנמצאים כמעט בכל בית ועלותם לא נחשבת יקרה. הכניסו מעט סודה לשתייה בצינור, וודאו שאכן נכנס. לאחר מכן לאותה מערכת ניקוז שפכו גם מעט חומץ ותנו לו כמה דקות לבצע את הפעולה הכימית שיוצאת משני החומרים שנפגשים. בזמן הזה של ההמתנה הרתיחו שוב מים. לאחר כמה דקות עד שהמים רתחו שפכו את המים הרותחים לצינור ובדקו אם הכל מתנקז.

אם כל הפעולות לא עזרו ועדיין המים עולים, היו רגועים, זה בדיוק הזמן לבחור בעל מקצוע נכון כמו אינסטלטור יצאת צדיק. התקשרו כעת למספר ואנחנו נגיע.

אינסטלטור יצאת צדיק, מיומנים, מקצועיים ויודעים לתת לכם את המענה המדויק והנכון עבורכם. אצלנו לא תראו את אנשי המקצוע הרשלנים שראיתם בטלוויזיה שנחשפו בתכנית של חיים אתגר. אצלנו אין סיפורים, אין תכנונים ואין יצירת בעיות חדשות. אצלנו יש הוכחות גם לאמינות, גם למקצועיות וגם למחיר. אנחנו עובדים בשקיפות מלאה וחוץ מכלי עבודה, אנחנו באים גם עם קילומטרז' של לקוחות מרוצים שיודעים תמיד – כשצריך שרברב, רק אינסטלטור יצאת צדיק. פתיחת סתימה בכיור היא המומחיות שלנו והשקט שלכם.
צריכים עזרה? אנחנו מתחייבים בתוך 20 דקות להגיע אליכם!

כאשר האינסטלטור מגיע אליכם הוא פותח את הסתימה בעזרת ספירלה מיוחדת שהיא חלק מכלי העבודה הבסיסיים ביותר שלנו. מדובר בלולאה שנכנסת לתוך הצינור ומרסקת את הלכלוך מבפנים כך שיתנקז אל מערכת הביוב וכך נפתרה הבעיה ותוכלו לחזור לשגרה. אצלנו תוכלו למצוא בין כלי העבודה השונים את הציוד הכי מתקדם בתחום האינסטלציה. פתיחת סתימה בכיור היא לא עניין כל כך מסובך עבור בעל מקצוע שחווה כבר את כל סוגי התקלות למיניהם. ופתיחת סתימה סטנדרטית יכולה להיות עבודה של דקות ספורות עבורנו.

כשאתם בוחרים אינסטלטור, קחו לכם כמה דקות להתרשם ולהקשיב לאינטואיציות הפנימיות שלכם. דברו עם איש המקצוע, תראו כיצד הוא עונה לכם, האם הוא קשוב ומנסה להבין את הבעיה עוד לפני שהוא מגיע. כמו כן, נסו להיות ברורים ולתת לו כמה שיותר מידע על התקלה. ככל שיהיה לכם יותר מידע כך תדעו פחות או יותר מה העלויות הצפויות ומה בדיוק איש המקצוע צפוי לעשות. בזמן העבודה רצוי להישאר עם איש המקצוע ולראות כיצד הוא עובד כך תוכלו להרגיש שלמרות התקלה אתם מצליחים להבין מה קורה. אינסטלטור יצאת צדיק עובד בשקיפות מלאה מול הלקוח, אנחנו מסבירים בזמן אמת מה התקלה וכיצד אנחנו מתכוונים לפתור אותה. בחירת איש מקצוע חייבת להיעשות תוך שיקול דעת ולא פעולה הנובעת מלחץ רק שתיפתר הבעיה. תקלות יכולות להיות כל הזמן בחיים, פעולה שיוצאת תחת לחץ יכולה לגרום לכם לטעות ובסופו של דבר להביא לתקלות נוספות מהן אנחנו רוצים שתמנע.

אם כבר הגעתם לכאן ונשארתם לקרוא בין אם יש לכם כרגע תקלה או שהגעתם לכאן במקרה, חשוב גם להזכיר איך להימנע מסתימות לעתיד. לא מעט פעמים בתוך השגרה הרגילה, אנחנו נוהגים לעשות פעולות שעלולות לסתום את הכיורים ולגרום למים לעלות. הימנעות מהפעולות הבאות יכול לסייע לכם בשמירה על הצנרת ונזקים עתידיים. בין החומרים הרבים שאנחנו נוהגים לשפוך לכיור, ישנו השמן שלאחר הבישול או הטיגון והבוץ של הקפה השחור. שניהם נשפכים לכיור ברוב הבתים בלי לשים אליהם יותר מדי לב. אך שני החומרים הללו הם מתכון בטוח לסתימה. השמן מתקשה על שולי הצינור והקפה לא תמיד נשטף עם המים. כאשר שופכים פעם אחר פעם שמן או קפה, במהלך הזמן מצטבר הלכלוך בתוך הצנרת, ואז זה כבר הופך לסתימה. בעיות תמיד יש ותמיד יהיו, אך מעט תשומת לב, גם כשאין זמן וממהרים, יכול למנוע נזק עתידי.

כל הפעולות שמצוינות מעלה הן לרוב כאשר מדובר בתקלות שכיחות, אם עשיתם את כל הפעולות אחד אחרי השני ושום דבר לא עזר פשוט קראו לנו. יכולות להיות סיבות נוספות מעבר למה שנכתב כאן לסתימה בכיור. כפי שכל בית בנוי אחרת, כך גם הצנרת בביתנו יכולה להיות שונה, לעיתים היא חדשה, לעיתים היא ישנה – כל פרמטר משנה כשבאים לאבחן את התקלה. אינסטלטור יצאת צדיק זמין עבורכם 24 שעות ביממה לכל שאלה וייעוץ ומגיע בתוך 20 דקות מרגע הקריאה. כהכנה לפני שאנחנו מגיעים, פנו את הגישה אל הכיור מכל החפצים וכל מה שיכול להפריע למהלך העבודה. אנחנו נגיע ונשחרר לכם את הסתימה והמים יחזרו לזרום כאילו מעולם לא הייתה תקלה. כאמור, הכל נעשה בשקיפות מלאה מולכם ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו אנשי המקצוע המתאימים ביותר עבור פתיחת סתימה בכיור.

צרו איתנו קשר כעת ואנחנו כבר בדרך…

אינסטלטור יצאת צדיק

אינסטלטור מומלץ